در حال بارگذاری
14

چگونه اینفوگرافیک بسازیم که محبوب شود؟

چه چیزی اینفوگرافیک را تاثیرگذار،جالب و اشتراک پذیر می کند؟

امروزه ما در دنیای زندگی می کنیم که هر روز و هر لحظه شاهد حجم زیادی از اطلاعات هستیم و بروز بودن در برابر این همه اطلاعات بسیار طاقت فرساست.اینفوگرافیک ها اطلاعات را بصورت بسته های مرتب،کوچک،مشخص و مختصر با استفاده از رنگ ها و چارت ها با نوشته های مختصر و فونت های زیبا به کاربران ارائه می دهند. این روش کمک می کند که کاربر به راحتی اطلاعات را درک و هضم کند.

نکات بسیار زیادی وجود دارد که به طراحان کمک می کند تا اینفوگرافیک های صحیح و محبوب خلق کنند که پیشتر در همین وبلاگ مقاله ی درباره نحوه خلق اینفو گرافیک عالی منتشر کردیم اما با تمام این اوصاف هیچ فرمول ساده و سریعی برای محبوب شدن اینفو گرافیک وجود ندارد اما آنچه که مورد تایید همگان است به اشتراک گذاشتن این نوع محتوا دلیلی بر محبوب بودن آنهاست و جالب است بدانید که همگی آنها یک مخرج مشترک دارند.

محققان مجموعه seigemedia پس از قراردادن بیش از هزار اینفوگرافیک محبوب در کنار هم به این نتیجه رسیدند که همه ی آنها در نکاتی با هم مشترک هستند. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید تعداد کلمات، طیف رنگ مورد استفاده، سایز تصویر و همینطور حوزه های محتوایی محبوب همگی بهم شباهت دارند. این تحقیق در قالب یک تصویر منتشر شده است.این اینفوگرافیک عالی تمام آن ویژگی های مشترک را به نمایش گذاشته است.

 اینفوگرافیک شبکه های اجتماعی

بیشتر بخوانید:  اینفوگرافیک به هشت دلیل هنوز اهمیت دارد

پاسخ دهید