در حال بارگذاری

بازاریابی محتوا ، استراتژی بازاریابی محتوا ، تولید محتوا

 استراتژی بازاریابی محتوا

ثابت شده است که بازاریابی محتوا، تقریباً در موفقیت همۀ صنایع تأثیرگذار است. حتی مشتریان باتجربه هم در آغاز کار به‌شدت جذب این بازاریابی می‌شوند. ما در گروه بازارایی محتوایی جوهر به شما کمک می‌کنیم با برآورد و برنامه‌ریزی برای استراتژی بازاریابی محتوا، کارتان را درست آغاز کنید.

برآورد ما با بررسی دقیق تلاش‌های قبل شما در بازاریابی محتوا انجام می‌شود.

  • ابتدا اهداف بازاریابی‌ شما را مرور می‌کنیم.
  • استراتژی کلی شما را ارزیابی می‌کنیم.
  • یک تحلیل رقیب انجام می‌دهیم.
  • کارکرد، ساختار و آگهی‌های وب‌سایتتان را می‌سنجیم.
  • سپس از طریق مصاحبه با کارکنان، مشتریان و همچنین مشتریان از‌دست‌رفته (معاملاتی که ازدست‌رفته تلقی‌شان می‌کنید)، تمام زوایای کسب و کارتان را تحلیل می‌کنیم.
  • درنهایت، گزارشی مفصل ارائه می‌دهیم که در آن، راهکارهای ما برای برقراری ارتباط مؤثر با خریداران اصلی، به‌صورت گام‌به‌گام آمده است.
  • با مجموعۀ اطلاعات حاصل از پژوهش‌ها و مصاحبه‌ها، مفاهیم را طراحی می‌کنیم؛ همراه با آگهی‌هایی که براساس نظرات مشتریان چیده شده‌اند. این آگهی‌ها هم در صفحۀ نخست سایت و هم در صفحات داخلی قرار می‌گیرند.

دورۀ ارزیابی را با طرحی دقیق از بازاریابی به پایان می‌بریم که با بازاریابی محتوا، سئو، پیوند تقاضا و عرضه، راهکارهای عملیات بازاریابی و بودجه‌بندی انجام گرفته است.

می‌توانید راهکارهای ما را در خانه یا محل کار اجرا کنید. بستگی به خودتان دارد! هرکدام را انتخاب کنید، تفاوتی ندارد. مهم آن است که می‌دانیم شرکت‌هایی که برآورد را کامل می‌کنند، در مقایسه با آن‌ها که این کار را نمی‌کنند، نتایج بهتر و سریع‌تری در بازاریابی داخلی می‌گیرند.

به شما خواهیم گفت که چگونه به مشتریان کمک می‌کنیم تا برای کسب درآمد از تولید برنامه‌های بازاریابی محتوا برنامه‌ریزی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، همین امروز با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات جوهر