در حال بارگذاری

انجمن های نوعروس

 

+مدیریت شبکه های اجتماعی انجمن های نوعروس

نوعروس اولین و بزرگترین انجمن مخصوص عروس خانم های جوان است که امکان تبادل نظر در مورد مسائل مختلف را فراهم می کند. انجمن های نوعروس فضای بسیار مناسبی برای تبادل نظر عروس خانم های جوان درباره بهترین آرایشگاه ها ، لباس عروس ، آتلیه ها ، تشریفات ، تالارهای عروسی و هر آنچه برای برگزاری یک مراسم عروسی رویایی مورد نیاز می باشد، فراهم آورده است.
استقبال بسیار خوب کاربران از انجمن های نوعروس موجب شده است که حتی بسیاری از خدمات دهندگان مراسم ازدواج در این سایت عضو شده و به انحای مختلف خدمات و محصولات خود را تبلیغ و ارائه می نمایند.
انجمن های نوعروس توسط آقای مهندس محسن نفر و جمعی از همکارانشان در سال……… راه اندازی شده است . یکی از دغدغه های این تیم موفق در طول این سالها ارتقای سطح محتوای وب سایت و جذب مخاطب بیشتر با استفاده از سیاست های صحیح بوده است . به نحوی که برخی قوانین این وب سایت را بسیار سختگیرانه اعلام می نمایند در حالیکه این قوانین در جهت احترام و صیانت از حقوق کاربران وضع گردیده است.
گروه بازاریابی محتوایی جوهر این افتخار را داشت در طول سه ماه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی : فیسبوک، پینترست، آپارات ، گوگل پلاس این وب سایت را بعهده گیرد.

انجمن های نوعروس
لطفا به این مطلب رای بدهید
بیشتر بخوانید:  خلق اینفوگرافیک های عالی با 7 گام