سال‌ها از عمر خبرنامه‌های الکترونیکی می‌گذرد و دیگر کسی را پیدا نمی‌کنید که از اهمیت ارسال خبرنامه و ایمیل‌های یادآوری بی‌خبر باشد. زمانی که کسب‌وکاری وارد عرصۀ وب می‌شود، باید تمام اصول ابتدایی آن را رعایت کند. یکی از اصول مهم می‌گوید شما نیاز دارید با کاربران به روشی منظم، پیوسته و آسان در ارتباط باشید تا آن‌ها به شما وفادار بمانند.
کمپین‌های ایمیل مارکتینگ موفق، آگهی‌های تأثیرگذار را به اینباکس مشتریان قطعی، دقیقاً در آن زمان که باید، ارسال می‌کنند.
طراحان ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر با شناسایی دقیق مشتریان و کشف روش جلب توجه آن‌ها به موفقیت دست می‌یابند. این طراحان، اطلاعاتی دربارۀ نگرش مشتری فراهم می‌کنند که به کار جهت می‌دهد.
خدمات ایمیل مارکتینگ ما شامل رشد استراتژی، برنامه‌ریزی، تولید محتوا، طراحی و تحویل (در پیوند با سرویس تبلیغات ایمیلی) است. ایمیل مارکتینگ روشی مؤثر در جلب مشتری و فروش محصول است؛ اما آیا ایمیل‌های برند شما راحت خوانده می‌شوند، راحت پیدا می‌شوند و به‌راحتی می‌توان در تلفن‌های همراه و تبلت روی آن‌ها کلیک کرد؟
اگر از مشتری سؤال کنید خواهد گفت دریافت و بازکردن ایمیل‌های بازاریابی بی‌پاسخ، حتی ازطرف برندهای پرطرف‌دار هم آزاردهنده و خسته‌کننده است. تصاویر لود نمی‌شوند، فونت‌ها خیلی ریزند و شکل و شمایل ایمیل، شلوغ و درهم است. در این‌گونه مواقع، کاربر سریعاً ایمیل را می‌بندد؛ اما صاحبان کسب‌وکار زیادی هستند که هنوز این مسئله را نمی‌دانند. ایمیل مارکتینگ یعنی توجه به همه این مسائل، رفع این مشکلات و بهبود نتایج ایمیل مارکتینگ شما. پس در اولین قدم باید ایمیل و خبرنامه شما خوانده شود و برای این منظور به تولید خبرنامه‌های جذاب نیاز دارید.
گروه بازاریابی محتوایی جوهر قادر است ایمیل‌های رسپانسیوی طراحی کند که در همۀ سیستم‌ها باز شوند. بنابراین آگهی‌ها و تصاویر شما، هم در گوشی‌های هوشمند و هم در تبلت کاملاً نمایش داده می‌شوند. ما تضمین می‌کنیم که لینک‌ها و دکمه‌ها قابل خواندن و برجسته‌اند. همۀ اطلاعات مهم نیز در بالای صفحه قرار می‌گیرند تا مخاطب مجبور نباشد کل صفحه را پایین بیاید. بیایید تا با کمک همدیگر برندتان را رشد دهیم. مشتاق گفتگو با شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

مدیریت شبکه های اجتماعی
مشاهده مطلب

سرویس ها

کامنت ها غیرفعال شده اند.