در حال بارگذاری

ایمیل مارکتینگ

سالها از عمر خبرنامه های الکترونیکی می گذرد و دیگر کسی را نمی یابید که از اهمیت ارسال خبرنامه و ایمیل های یادآوری بی خبر باشد.زمانی که کسب وکاری وارد عرصه وب می شود باید تمام اصول ابتدایی آنرا رعایت کند. یکی از اصول مهم می گوید، شما نیاز دارید که با کاربران به روشی منظم،پیوسته و آسان در ارتباط باشید تا آنها به شما وفادار بمانند

کمپین های ایمیل مارکتینگ موفق، آگهی های تأثیرگذار را به اینباکس مشتریان قطعی، دقیقاً در آن زمان که باید، ارسال می کنند.

طراحان ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر با شناسایی دقیق مشتریان و کشف روش جلب توجه آن ها به موفقیت دست می یابند. این طراحان، اطلاعاتی در مورد نگرش مشتری فراهم می کنند که به کار جهت می دهد.

خدمات ایمیل مارکتینگ ما شامل رشد استراتژی، برنامه ریزی، تولید محتوا، طراحی و تحویل (در پیوند با سرویس تبلیغات ایمیلی) است.ایمیل مارکتینگ روشی مؤثر در جلب مشتری و فروش محصول است اما آیا ایمیل های برند شما راحت خوانده می شوند، راحت پیدا می شوند و به راحتی می توان در تلفن های همراه و تبلت روی آن ها کلیک کرد؟
اگر از مشتری سؤال کنید خواهد گفت دریافت و بازکردن ایمیل های بازاریابی بی پاسخ، حتی از یک برند پرطرفدار هم آزاردهنده و خسته کننده است. تصاویر لوود نمی شوند، فونت ها خیلی ریزند و شکل و شمایل ایمیل، شلوغ و درهم است. در این گونه مواقع، کاربر سریع ایمیل را می بندد؛ اما صاحبان کسب وکار زیادی هستند که هنوز این مسئله را نمی دانند.
گروه بازاریابی محتوایی جوهر قادر است ایمیل های رسپانسیو طراحی کند که در همۀ سیستم ها باز شوند؛ بنابراین، آگهی ها و تصاویر شما، هم در گوشی های هوشمند و هم در تبلت کاملاً نمایش داده می شوند. ما تضمین می کنیم که لینک ها و دکمه ها قابل خواندن و برجسته اند. همۀ اطلاعات مهم نیز در بالای صفحه قرار می گیرند تا مخاطب مجبور نباشد کل صفحه را پایین بیاید. بیایید تا کمک کنیم برندتان را رشد دهید.مشتاق گفتگو با شما هستیم با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات جوهر