در حال بارگذاری

infographic

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک نوعی بازی تصویری خلاقانه است که کاربران و مشتریان را به روشی صمیمی و تعاملی با حجم زیادی از اطلاعات، آمار و ارقام نزدیک می‌کند. 

ماهیت اینفوگرافیک درواقع کمک‌گرفتن از عناصر بصری نظیر عکس، نمودار، نقشه، دیاگرام و… برای نمایش مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات پیچیده است تا پیام را به شیوه‌ای سریع و قابل‌فهم به مخاطب منتقل کند.

گرچه بسترهای آنلاین با ارائه قالب‌ها و عناصر بصری، سرعت و سهولت ساخت اینفوگرافیک را برای کاربران و صاحبان اطلاعات فراهم آورده است، طراحی و ایده‌دهی برای بهترین نحوه ارائه اطلاعات چیزی نیست که فقط با استفاده از یک نرم‌افزار ممکن و کافی باشد. ما متخصص تولید اینفوگرافیک‌هایی هستیم که درباره برند شما اطلاعات می‌دهند. ترافیک سایت را افزایش می‌دهند و روابط عمومی دیجیتال می‌سازند. علاوه بر تخصص در طراحی، ما قادر به مدیریت پروژه در کل فرایند نیز هستیم. از درک مفهوم و تولید محتوا تا طراحی و توزیع کار، همه‌چیز در دسترس است. با افتخار اعلام می‌کنیم درزمینۀ اینفوگرافیک تعاملی پیش‌رو هستیم.

تیم طراحی جوهر از کارشناس مصورسازی داده‌ها با گرایش پیاده‌سازی سیستم‌های تحلیل اطلاعات، کارشناسان گرافیست، کارشناس تولید و تحلیل محتوا و کارشناس شبکه‌های اجتماعی تشکیل شده است.هر سفارش طراحی اینفو گرافیک در گروه بازاریابی محتوایی جوهر با جلسات مقدماتی درباره اهداف و دلایل طراحی آغاز و تا مرحله انتشار و ارائه گزارش‌های تحلیلی از همراهی کاربران با آن خاتمه می‌یابد. با ما در تماس باشید.

سایر خدمات جوهر