طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یک بازی تصویری خلاقانه است که کاربران و مشتریان را به روشی صمیمی و تعاملی با حجم زیادی از اطلاعات،آمار و ارقام نزدیک می کند.

ماهیت اینفوگرافیک در واقع کمک گرفتن از عناصر بصری نظیر عکس، نمودار، نقشه، دیاگرام و … در جهت نمایش مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات پیچیده است تا پیام را به شیوه‌ای سریع و قابل‌فهم به مخاطب منتقل کند.

گرچه بسترهای آنلاین با ارائه قالب ها و عناصر بصری، سرعت و سهولت ساخت اینفوگرافیک را برای کاربران و صاحبان اطلاعات فراهم آورده است اما طراحی و ایده دهی برای بهترین نحوه ارائه اطلاعات چیزی نیست که صرف استفاده از یک نرم افزار کافی باشد.ما متخصص تولید اینفوگرافیک هایی هستیم که در مورد برند شما اطلاعات می دهند، ترافیک سایت را افزایش می دهند و روابط عمومی دیجیتال می سازند. علاوه بر تخصص در طراحی، ما قادر به مدیریت پروژه در کل فرایند نیز هستیم. از درک مفهوم و تولید محتوا تا طراحی و توزیع کار، همه چیز در دسترس است. با افتخار اعلام می کنیم در زمینۀ اینفوگرافیک تعاملی پیشرو هستیم.

تیم طراحی جوهر متشکل از کارشناس مصورسازی داده ها با گرایش پیاده سازی سیستم های تحلیل اطلاعات، کارشناسان گرافیست، کارشناس تولید و تحلیل محتوا و کارشناس شبکه های اجتماعی می باشد. هر سفارش طراحی اینفو گرافیک در گروه بازاریابی محتوایی جوهر با جلسات مقدماتی در مورد اهداف و دلایل طراحی آغاز و تا مرحله انتشار و ارائه گزارش های تحلیلی از همراهی کاربران با آن خاتمه می یابد. با ما در تماس باشید.

اینفوگرافیک خوب به چه چیزهایی نیاز دارد؟
مشاهده مطلب

سرویس ها

کامنت ها غیرفعال شده اند.