در حال بارگذاری
رژلب – سایت تخصصی آرایشی

رژلب – سایت تخصصی آرایشی | راهنمای زیبایی

 + تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی وب سایت رژلب

گروه رژلب از سال 1391 با گرد هم آمدن جمعی از متخصصین مدیریت، IT و بازاریابی با رویکردی کاملاً حرفه ای و تخصصی بستری را به منظور نیل به هدف سلامت و زیبایی در حوزه مراکز زیبایی پیاده سازی کرده است.
رژلب دات کام از یک سو با امکاناتی که در اختیار مراکز زیبایی می گذارد گامی بلند در جهت معرفی هنر و خلاقیت و خدمات برتر آرایشگاه ها دارد و از سوی دیگر با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی مراکز زیبایی بینندگان را در انتخاب آرایشگاه مورد نظرشان کمک می کنند و با وجود بستر های ارتباطی موجود هموطنان عزیز با به اشتراک گذاشتن تجارب شخصیشان، یکدیگر را جهت انتخاب آرایشگاه و متد ها و مدل های روز و بهترین محصولات راهنمایی می کنند.
رژلب دات کام با در اختیار داشتن استودیوی عکاسی و فیلمبرداری تخصصی و حمایت از نمایشگاه های تخصصی آرایشی و بهداشتی در کشور بعنوان اولین وب سایت راهنمای آرایشی و زیبایی در وب ایران محسوب می گردد که بیش از 5000 کاربر فعال و 100 واحد نمونه آرایشگری در این وب سایت عضو می باشند.
رژلب دات کام ضمن تولید محتوای تخصصی در حوزه آرایش ، دوره های تخصصی آرایش و پیرایش ویژه آرایشگران و هنرجویان را نیز در سطح کشور برگزار می نماید.
رژلب دات کام به جهت ارتباط تنگاتنگ با کاربران خود در تابستان 1394 طی قراردادی تبلیغات اینترنتی خود را در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید محتوا در فروم های تخصصی، ایمیل مارکتینگ ،تهیه و انتشار کتب الکترونیکی فنون آرایش و تولید و انتشار محتوا در وب سایت رژلب را به گروه بازاریابی محتوایی جوهر را سپرد.

رژلب – سایت تخصصی آرایشی | راهنمای زیبایی
لطفا به این مطلب رای بدهید