محتوای تولیدشده برای یک سایت تجاری باید برای کاربر بسیار جذاب باشد، تعاملش با وی دوستانه باشد و قابلیت جستجو داشته باشد. نویسندگان سنتی تبلیغات و آگهی ها به خوبی می دانند چگونه یک آگهی درست بنویسند؛

اما مطالعات ما نشان می دهد بدون بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO-سئو)، فقط ۲۰ درصد مشتریان بالقوه جذب محتوا می شوند.

از طرفی اگر خوب فکر کنید خواهید یافت که سئو بدون محتوا وجود ندارد. تا زمانی که محتوای خوب با اصول سئو تولید نشود چطور می توان انتظار بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را داشت؟!

متا تگ ها و متا داده هایی که به پست ها و مطالب یک وب سایت اضافه می شوند در واقع محتواهایی هستند که ربات های گوگل و یاهو و… را به خود جلب می کنند تا به وب سایت شما بیایند و آرام آرام با شما اخت شوند. کلمات و عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو می نویسند تا از آن طریق به وب سایت ها برسند همان محتوایی هستند که یک وب سایت باید پیش از این تولید کرده باشد.

تیم ویرایشگر و نویسندۀ ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر، تبحر بسیاری در نوشتن آگهی های خاص برای صنایع دارند و گروهی حرفه ای و آموزش دیده در تولید محتوا با رعایت اصول سئو به  شمار می روند. تیم جوهر، استراتژی های افزایش ترافیک و رنکینگ وب سایتتان را در موتورهای جست وجو به خوبی می شناسند. نتیجۀ کار، فروش و ایجاد ترافیک است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با جوهر تماس بگیرید.

استراتژی بازاریابی محتوا
مشاهده مطلب

سرویس ها

کامنت ها غیرفعال شده اند.