در حال بارگذاری

seo

سئو

محتوای تولیدشده برای سایت‌های تجاری باید برای کاربر بسیار جذاب باشد، تعاملش با وی دوستانه باشد و قابلیت جستجو داشته باشد. نویسندگان سنتی تبلیغات و آگهی‌ها به‌خوبی می‌دانند چگونه یک آگهی درست بنویسند. اما مطالعات ما نشان می‌دهد بدون بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO=سئو)، فقط 20درصد مشتریان بالقوه جذب محتوا می‌شوند.

از طرفی اگر خوب فکر کنید، خواهید فهمید که سئو بدون محتوا وجود ندارد و تا زمانی که محتوای خوب با اصول سئو تولید نشود، چطور می‌توان انتظار بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو را داشت؟
متا تگ‌ها و متا داده‌هایی که به پست‌ها و مطالب یک وب‌سایت اضافه می‌شوند، درواقع محتواهایی هستند که ربات‌های گوگل و یاهو و… را به خود جلب می‌کنند تا به وب‌سایت شما بیایند و آرام آرام با شما اخت شوند.

کلمات و عباراتی که کاربران در موتورهای جستجو می‌نویسند تا از آن طریق به وب‌سایت‌ها برسند، همان محتوایی هستند که یک وب‌سایت باید پیش از این تولید کرده باشد.

تیم ویرایشگر و نویسندۀ ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر، تبحر بسیاری در نوشتن آگهی‌های خاص برای صنایع دارد و گروهی حرفه‌ای و آموزش‌دیده در تولید محتوا با رعایت اصول سئو به شمار می‌رود. تیم جوهر استراتژی‌های افزایش ترافیک و رنکینگ وب‌سایتتان را در موتورهای جستجو به‌خوبی می‌شناسد. نتیجۀ کار، فروش و ایجاد ترافیک است. با ما تماس بگیرید.

سایر خدمات جوهر