در حال بارگذاری

managesoshialmedia

مدیریت شبکه های اجتماعی

امروزه دیگر هیچ کسب و کاری نمی‌تواند ادعا کند بدون حضور در شبکه های اجتماعی، همچنان قدرتمند باقی خواهد ماند. همان‌طورکه دانستن سلیقه و علاقه مخاطب موجب می‌شود تا بتوانید سرویسی بهتر و محصولی ارزشمندتر ارائه و تولید کنید، به همان میزان نیز همراهی با مخاطبان و تعامل نزدیک و صمیمی با آن‌ها موجب می‌گردد کسب و کارتان رونق بیشتری پیدا کند.
به‌اشتراک‌گذاشتن محتواهای مفید در شبکه های اجتماعی راهی قدرتمند به‌منظور ایجاد ترافیک برای وب‌سایتتان و حفظ مشتریان فعلی و علاقه‌مند به برند است. اگر منبع و متخصصی برای مدیریت کانال‌هایتان و تبلیغ از منزل در شبکه های اجتماعی ندارید، ما به شما کمک می‌کنیم.

ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر نوعی تقویم ویرایشگر ماهانه، مخصوص شبکه های اجتماعی برای شما طراحی می‌کنیم تا پست‌های سفارشی شما را روزانه به اشتراک بگذاریم و تصاویر مناسب و پرطرف‌دار در سایتتان قرار دهیم. به‌صورت روزانه بر کانال‌هایتان نظارت می‌کنیم و نتایج را ماهیانه به شما گزارش می‌دهیم. با این روش متوجه می‌شوید استراتژی‌تان در سوشال‌ها چند نفر را جذب کرده است.

ما متخصص تهیۀ محتوایی هستیم که مشتریانتان دوست دارند و به اشتراک می‌گذارند. با قراردادن محتواهای مرتبط و سرگرم‌کننده، بین برند و مشتری دیالوگ برقرار می‌کنیم. هرچه پیگیری و تعامل اجتماعی مشتریان افزایش یابد، محتوای ما بیش از گذشته از گفتگوهای آن‌ها در شبکه های اجتماعی بهره می‌گیرد.

ما به همراه گروه کارشناسان مدیریت شبکه های اجتماعی‌مان، از طریق ایجاد فضای نظارتی و تعاملی با کارفرما، کمپین‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی و محتوایی در شبکه های اجتماعی را مدیریت می‌کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه محتوای شما را در شبکه های اجتماعی مدیریت و رشد می‌دهیم.

سایر خدمات جوهر