در حال بارگذاری
گروه تبلیغات نویک

گروه تبلیغات نویک

+ طراحی گرافیکی و پیاده سازی وب سایت گروه تبلیغات نویک

گروه تبلیغات نویک، در تابستان 1392 با شکل گیری گروهی جوان و با رویکردی نوین، کار خود را آغاز نمود و هدفش اصل مشتری مداری است. شعار گروه تبلیغات نویک “از ایده تا اجرا، کنارتان هستیم” بر این اساس که با حضورشان در کنار کارفرمایان، از آغاز تا پایان طرح و با سهیم نمودن و نظر خواهی از آنان، سعی در افزایش تولید، بهره وری و عرضه بهتر خدمات برای صاحبان مشاغل مختلف دارند.

به دلیل ترکیب تیم اجرایی این گروه و کامل بودن خدمات، دغدغه های ذهنی مختلف را که معمولا کارفرمایان با آن ها درگیر هستند، از ایشان دور می کنند. بنابراین مشتریان گروه تبلیغات نویک در طول پروژه، از ایده، طراحی تا اجرا، تجربه مطلوبی از ارتباط با این گروه بدست می‌آورند.
نویک در بهار سال 1394 طراحی گرافیکی و پیاده سازی وب سایت خود را طی قراردادی به گروه بازاریابی محتوایی جوهر واگذار نمود. در همین راستا گروه تبلیغات نویک فعالیت در شبکه های اجتماعی را که پیش از این شروع نموده بود با دریافت نظرات مشورتی جوهر افزایش و ارتقاء داد.
هم اکنون خوشحالیم که گروه تبلیغات نویک بعنوان یکی از همکاران ما در فضای تبلیغات محیطی،چاپ و طراحی ما را در پروژه ها یاری می رساند.

گروه تبلیغات نویک
لطفا به این مطلب رای بدهید