در حال بارگذاری
یونا شبکه هوشمند

یونا شبکه

+ طراحی گرافیکی و پیاده سازی وب سایت و تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی یونا شبکه

یونا شبکه هوشمند با در اختیار داشتن تیمی زبده و حرفه ای در نصب و راه اندازی شبکه های رایانه ای، Voip، فکس دیجیتال، ایمیل سرور، مجازی سازی و نماینده انحصاری سیستم بی نظیر i Backup خدمات خود را از سال 1386 با مدیریت مهندس میرکامرانی در تهران و شهرستان های همجوار ارائه می دهد.
یونا شبکه هوشمند از سال 1393 تمرکز تیم خود را بر ارائه خدمات سیستم i Backup به مشتریان و سازمان ها نمود. این سیستم با همکاری یک شرکت اروپایی مناسب با نیاز تمامی صاحبان دیتا تهیه شده، و مجوز انحصاری بهره برداری از آن در ایران به نام شرکت یونا شبکه هوشمند ثبت شده است. این سیستم روی لایه سخت افزاری سرور، کامپیوتر، تبلت یا موبایل عمل کرده و از اطلاعات بکاپ میگیرد و در یک یا چند نقطه آن را ذخیره می‌کند. این بکاپ بسته به اهمیت اطلاعات به صورت روزانه، ساعتی و یا دقیقه ای می‌تواند اجرا شود.
در صورتیکه دستگاه‌های سخت افزاری با مشکل خرابی مواجه شوند و یا اطلاعات آنها از دست برود، به کمک بکاپ گرفته شده توسط سیستم i Backup، تمام اطلاعات به سادگی در مدت 10 دقیقه بازگردانده می‌شوند.
گروه بازاریابی محتوایی جوهر طی قراردادی در اواخر سال 1393 خدمات طراحی وب سایت ،بازاریابی محتوایی و مدیریت شبکه های اجتماعی شرکت یونا شبکه هوشمند را بر عهده گرفت.

یونا شبکه
لطفا به این مطلب رای بدهید