کپی رایتینگ و مدیریت صفحه اینستاگرام بادگیر هوم

نام مشتریگروه بادگیر هوم
نوع خدماتکپی رایتینگ و مدیریت صفحه اینستاگرام
زمان انجامبهمن 1397 تا بهار 1398

بادگیر هوم یکی از دپارتمان‌های جدید شرکت معماری بادگیر است که ما در بدو راه اندازی اکانت اینستاگرام این گروه، با آنها همراه شدیم. بادگیر هوم زیر نظر دو تن از معماران برجسته این مجموعه اداره و محصولات در کارگاه اختصاصی آنها ساخته می‌شد.

فعالیت ما با بادگیر هوم بیشتر حول محور مدیریت صفحه اینستاگرام و نوشتن کپشن‌های خلاقانه بود. خوشبختانه گروه بادگیر تصاویر و ویدیوهای بسیار جذابی از محصولات داشتند و اگر بخواهیم منصفانه بگوییم، مهمترین نقطه قوت این صفحه همین محتواهای جذاب تصویری بود.

اما ما چه کردیم؟

 

در ابتدای راه اندازی برای آنکه لحن این برند را پیدا کنیم، یک جلسه حضوری و چند جلسه تلفنی با کارفرما داشتیم، نتیجه گفتگوها به آنجا رسید که بادگیر هوم یک جوان روشنفکر خلاق است که به دنیای چوب و نجاری قدیمی مسلط است. با آنکه محصولاتش مدرن است اما در دنیای مدرن و خیلی فانتزی باقی نمانده و گاهی نیم نگاهی به حس خوب چوب در خانه‌ها، مبلمان و … می‌پردازد.

با این هویت و ضرورت ارائه اطلاعات دقیق کالا، برای هر تصویر کپشن نوشتیم. تصاویر و محتواها طبق تقویم محتوا منتشر می‌شد و 2 کمپین کوچک تبلیغاتی در مدت 4 ماه انجام شد.

 

کمپین مسابقه عکاسی و کمپین تبلیغات اسپانسر اینستاگرام با هدف مشاهده ویدیو.

در مسابقه عکاسی از کاربران خواستیم که از وسایل چوبی خانه خود که حس نهفته‌ای نسبت به آن دارند عکس بگیرند و با هشتگ #چوبهارابشنویم در صفحه خود منتشر کرده و صفحه بادگیر هوم را تگ کنند.

در کمپین تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، ویدیوی از محصولات بادگیرهوم به تمام خانم ها و اقایان رده سنی 22 الی 45 سال ساکن تهران نشان داده شد. این تبلیغ توسط شریک تجاری ما، شرکت وی دیجیتال مارکتینگ و در پنل بیزنس فیسبوک آنها انجام شد. البته گزارش این کمپین را در همان دوره در سایت وی دیجیتال مارکیتنگ منتشر کردیم.

در مدت زمان همکاری ما با بادگیر هوم تعداد فالوئرهای پیج به 2300 عدد رسید. خوشبختانه در اولین تبلیغات فروش انجام شد و حجم زیادی از کاربران در دایرکت متقاضی دریافت اطلاعات درباره محصولات بودند.

براساس ضوابط قراردادهای فی مابین مشتریانمان، امکان انتشار نحوه مدیریت، پاسخگویی و رهگیری مشتریان و آمار فروش محصولات را نداریم اما چنانچه موضوع کسب‌وکار شما به بادگیرهوم نزدیک است، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا راهکارهای تبلیغات در اینستاگرام را با شما در میان بگذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *