خدمات سرویس ویژۀ پزشکان

کسب و کار حوزۀ درمان خود را به خارج از مرزهای کشور ببرید.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید شرکت‌های بزرگ سلامت در جهان، تنها 4.8% از بودجۀ خود را صرف دیجیتال مارکتینگ می‌کنند. بازار این حوزه و همچنین بستر حضور کسب و کارهای سلامت و پزشکی، به‌ویژه در ایران، بکر و آمادۀ رقابت است. حضور پزشکان و مجموعه‌های پزشکی و سلامت، هم به گسترش مخاطبان و مراجعان در کشور می‌انجامد و هم با استفاده از تبلیغ در سرویس‌های جهانی می‌تواند بیماران خارجی را از کل خاورمیانه و حتی کشورهای دیگر جذب کرده و توریسم پزشکی ایران را گسترده‌تر کند. ما در جوهر در این زمینه‌ها به کسب و کار پزشکی شما خدمت‌رسانی خواهیم کرد.

سرویس ویژه پزشکان

مراجعانی از داخل و خارج از کشور

طراحی و ارائۀ محتوای وب‌سایت 

_

وب‌سایت، می‌تواند کامل‌ترین پلتفرم برای معرفی کسب و کار پزشکی شما باشد. ما با ارائۀ محتوا به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به شما کمک می‌کنیم تمام اطلاعات مورد نظرتان را به مخاطبانتان انتقال دهید. اطلاعاتی مثل معرفی پزشک، معرفی دوره‌های تخصص، توضیح کامل خدمات، مصاحبه با بیماران و مراجعان، ارائۀ تخفیف و…

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

_

شبکه‌های اجتماعی بستری مدرن و جذاب برای حضور پزشکان هستند. برندسازی شخصی یک پزشک، در این شبکه‌ها با مدیریت صحیح محتوای متنی و تصویری و ایجاد پست‌های جذاب و به‌روز، به‌راحتی اتفاق می‌افتد تا مراجعان شما را به‌عنوان یک شخص و از نزدیک بشناسند. به‌علاوه با کسب و کار شما احساس صمیمیت و راحتی کنند.

1

تبلیغات برای جذب بیمار خارجی

_

با تبلیغات در فیس‌بوک و تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، بیماران و مخاطبان هدف به‌راحتی با شما در شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شوند. اگر به‌دنبال جذب بیماران بیشتری هستید، بهتر است از تبلیغات در گوگل استفاده کنید. ما در جوهر براساس نوع مخاطبان شما کمپین‌های گوگل ادوردز، فیس‌بوک و اینستاگرام را تنظیم و مدیریت می‌کنیم.

تبلیغات آنلاین 

_

با تبلیغات بنری، انواع تبلیغ‌های کلیکی در سایت‌های مختلف خارجی و داخلی و همچنین تبلیغ در ویدیوهای حوزۀ سلامت در یوتیوب برای مخاطبان فارسی‌زبان و غیرفارسی‌زبان، گسترده‌تر از همیشه به کسانی که به خدمات شما نیاز دارند، معرفی می‌شوید.

ارتقا در گوگل مپ

_

وقتی مطب یک پزشک در گوگل مپ رتبۀ بالاتری داشته باشد، طبیعتاً افراد بیشتری به آن مراجعه خواهند کرد. ما با روش‌ها و رسانه‎‌های در اختیارمان، رتبۀ مطب شما را در گوگل مپ بالا می‌آوریم و دسترسی مراجعان به مطب را از طریق مسیریاب‌ها آسان می‌کنیم. 

می‌خواهید سفارش ثبت کنید؟ سوالی دارید؟

این فرم را پر کنید و منتظر تماس ما باشید

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکریم