در حال بارگذاری
شیرآلات بهداشتی سانیا

شیرآلات بهداشتی سانیا

 + طراحی گرافیکی و پیاده سازی وب سایت و تولید محتوا شیرآلات بهداشتی سانیا

شرکت شیرآلات بهداشتی سانیا یکی از بزرگترین شرکت های تولید و طراحی شیرآلات بهداشتی در ایران می باشد که به سفارش برندهای مطرح شیرآلات بهداشتی نظیر قهرمان، اقدام به تولید شیرآلات بهداشتی مدرن و استاندارد می نماید. واحد طراحی شیرآلات بهداشتی سانیا با نگاه به روندهای تغییرات طراحی شیرآلات بهداشتی در دنیا ، پیوسته می کوشد زیبایی، دقت و استحکام را در تولیدات خود لحاظ کند.
از سوی دیگر شرکت سانیا با در اختیار داشتن واحد تحقیق و توسعه ماشین آلات صنعتی یکی از برجسته ترین شرکت های تولید ماشین آلات صنعتی ایرانی است که با در نظر گرفتن نیاز مشتری، تجارب قبلی و استانداردهای مطرح دنیا، اقدام به طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی می نماید.
طراحی و ساخت گراپ مخزن متغير با ظرفيت 16 تن بار گراب، گراپ مخزن بسته با ظرفيت 16 تن بار، دوک پيچ با دقت 10 ميکرون، اسپليتر با ظرفيت 25 تن بار، طراحي باکس هاي سبک با ظرفيت 30تن بار، خط توليد کمپوست با ظرفيت 20 تن در روز، گيربکس 100 اسب با گشتاور بالا و حجم کم، بچينگ 5 ورودي با توزين دقيق (10 گرم)، نوار نقاله، الواتور، ميکسر طبقاتي با حجم يک متر مکعب براي هر طبقه،طراحي و نمونه سازي بيش از 30 نوع شير آلات بهداشتي، طراحي و نمونه سازي برد شير چشمي با مصرف 25 نانو آمپر ساعت برخی از اقدامات واحد تحقیق و توسعه ماشین آلات صنعتی سانیا در طول سالیان اخیر می باشد.
گروه محتوایی جوهر این افتخار را داشت که در زمینه طراحی وب سایت، تولید محتوا و آموزش و مشاوره مدیریت شبکه های اجتماعی در کنار شرکت سانیا باشد. همکاری و همراهی ما با این واحد تولیدی ، صنعتی همچنان ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با دانش و توانایی های خود یار کوچکی برای این تولید کننده ی ایرانی باشیم.