در حال بارگذاری
گلدونک|عرضه گیاهان تزئینی

گلدونک|عرضه گیاهان تزئینی

 

+ طراحی گرافیکی و پیکربندی وب سایت گلدونک

 

محصولات ارائه شده در وب سایت گلدونک متشکل از گلدان های کوچک و متوسط و گل های طبیعی از خانواده کاکتوس ها و ساکولنت ها (گیاهان گوشت آلو) که کاربران و مشتریان محترم قادرند تا با امکانات فراهم شده در سایت و در صفحات “نخست” ، “گلدان ها” و ” گل ها” ، گلدونک مورد نظر خود را در فالب یک بازی و بر اساس رنگ ، اندازه ، شکل ، جنس و قیمت ، انتخاب و در صورت تمایل سفارش دهند .این محصول می تواند به عنوان یک هدیه سبز ، از جمله برای همایش ها و کنفرانس ها مورد استفاده قرار گیرد .همچنین با هدف ارائه هدیه به کارکنان برای مناسبت های خاص و یا هدیه به مشتریان در نمایشگاه ها و یا مناسبت های خاص توسط شرکت ها و سازمان ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.
گلدونک در حال حاضر به دلیل وجود محدودیت های سیستم توزیع ، صرفا می تواند سفارشات عمده را پشتیبانی نماید. اما برای آن دسته از کاربرانی که تمایل به خرید تکی دارند امکانی را فراهم نموده است که بتوانند با مراجعه حضوری به بازار گل واقع در شهید محلاتی خرید نمایند.
گلدونک تمام تلاش خود را بکار بسته تا با همکاری افراد مجرب و متخصص این حوزه ، با حداکثر سازی کیفیت محصول و ارائه خدمات و پشتنیبانی پس از فروش و حد اقل سازی بهای تمام شده ، حد اکثر رضایت و اعتماد را برای مشتریان خود فراهم نماید.
وب سایت گلدونک به مدیریت آقای طالبی و همکارانشان در سال……….. راه اندازی شده است و به واسطه تجربه و تبحر در تولید و تهیه گل های تزئینی دارند می توانند با قیمت های تخفیفی و استثنایی خود ، گل و گیاه مورد نیاز فروشگاه های سراسر کشور و همینطور شرکت های تهیه کننده بسته های هدیه را با بکار گیری بسته بندی های امن و راحت تامین نماید.
گروه بازاریابی محتوایی جوهر این افتخار را دارد ضمن طراحی گرافیکی و پیاده سازی قالب جدید وب سایت گلدونک در زمینه ی مدیریت شبکه های اجتماعی بزودی خدمات خود را ارائه نماید.

گلدونک|عرضه گیاهان تزئینی
لطفا به این مطلب رای بدهید