در حال بارگذاری
چرا نیاز به طراحی اینفوگرافیک دارید؟

چرا طراحی اینفوگرافیک برای کسب وکار شما ضروری است؟

تابحال از خود پرسیده اید چرا طراحی اینفوگرافیک از میان سایر محتواهای تصویری محبوب تر است؟!واقعیت این است که مردم جذابیت بصری اینفوگرافیک ها را به دلیل نمایش جذاب، سرگرم کننده و منحصر به فرد داده ها کشف کردند.پس از آن طراحی اینفوگرافیک های زیادی آغاز شد. دلیل اصلی طراحی اینفوگرافیک ها کاربران بودند.بیزینس ها تلاش کردند با طراحی اینفوگرافیک ها سبکی نو و جذاب را در نمایش خدمات و محصولات خود به مصرف کنندگان انتخاب نمایند.

از آن زمان اینفوگرافیک های زیبا و خلاقانه ی در سراسر جهان طراحی شد و کاربران آنها را با دیگران به اشتراک گذاشتند و اینگونه بسیاری از بیزنس ها رشد کردند و نامشان را در ذهن مخاطبان ماندگار کردند.

همانطور که می دانید اینفوگرافیک ها تنها داده های ارزشمند را منتقل نمی کنند بلکه آنها را به شیوه ی هنرمندانه و زیبا منتقل می کنند.به نحوی که نظر کاربران را لابلای نتایج جستجو یا در میان پست های شبکه های اجتماعی به خود جلب می کند.

اینفوگرافیک ها نه تنها جذاب هستند بلکه ساده نیز هستند و کاربران را نسبت به این روش بازاریابی اینترنتی علاقه مند می کند. تنها با دیدن چند نمونه اینفوگرافیک و با خواندن اصول و تاثیرات این نوع محتوا قطعا متوجه می شوید که با واردن کردن طراحی اینفوگرافیک در اقدامات بازاریابی به چه میزان عملیات بازایابی محتوایی شما را رشد می دهد.

در اینجا ممکن است باز هم از خود بپرسید که چرا باید اینفوگرافیک برای کسب و کارم بسازم، ما در گروه بازاریابی محتوا جوهر همیشه به مشتریانمان این پاسخ را می دهیم : بسیار ساده است چرا که جذابیت این نوع محتوا موجب می گردد تعامل کاربران با شما زیاد شود.

فرم ها و تعداد محتوای تعاملی متنوع است.شما می توانید متن، ویدیوها، تصاویر و اینفوگرافیک داشته باشید.در تمام این محتواها، یک شباهت وجود دارد: آنها اطلاعات و داده ها را به روشی جذاب و تعاملی منتقل می کنند.

مردم اینفوگرافیک ها را بیشتر به اشتراک می گذارند چرا که بیشتر برایشان جالب است و به نوعی حالت سرگرمی دارد، با این اتفاق شما بیشتر دیده می شوید. اما یک سئوال سایر مردم چطور از طریق اینفوگرافیک ها از کسب و کار شما اطلاع پیدا می کنند؟

چرا نیاز به طراحی اینفوگرافیک دارید؟

شما اعتبار خود را از قسمت انتهایی اینفوگرافیک کسب می کنید.یعنی چه ؟! مردم بعد از اینکه مطالب اینفوگرافیک را خوانند دوست دارنند بدانند که چه کسی این اطلاعات را به آنها داده است بنابراین اینجاست که در قسمت پایانی اینفوگرافیک، ادرس وب سایت، لوگو،نام برند و موسسه شما را می بینند . اکثریت کاربران به وب سایت شما مراجعه می کنند تا ببینید که چه اطلاعات دیگری نظیر همین اینفوگرافیک را می توانید به آنها ارائه دهید.

کاربران اینفوگرافیک شما را با سایر دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک می گذارند و اینگونه است که مصرف کنندگان بیشتری به سمت وب سایت شما می آیند.

یکی از دلایلی که شما می بایست اینفوگرافیک را به عنوان یکی از بخش های مهم استراتژی بازاریابی محتوایی خود قرار دهید این است که این شکل از تولید محتوا ، اطلاعات خاص و جالبی را برای یادگیری و علاقه مند کردن کاربران ارائه می کند.

شما با طراحی و انتشار اینفوگرافیک نشان قدرتمندی از خود در دنیای بازاریابی آنلاین ایجاد می کنید و می توانید از آن طریق پیوسته کاربران و مصرف کنندگان را به سمت خود بیاورید که پیش از این نمی توانستید.

بسیاری از افراد برای خلق یک اینفوگرافیک نیاز به طراحان حرفه ای دارند چرا که روند تولید اینفوگرافیک کمی پیچیده است. از طرف دیگر طراحان حرفه ای زیادی نیز آماده به خدمت هستند که البته توانایی های آنها همه با هم یکسان نیست و ممکن است شما کار یکی را بر دیگری ترجیح دهید. بنابراین در این حالت می توانید یک طراح را انتخاب کرده و پروسه تولید اینفوگرافیک را با کمک او شروع کنید.

طراحان گرافیک در گروه بازاریابی محتوا جوهر

ما در گروه بازاریابی محتوایی جوهر، بخوبی ارزش اینفوگرافیک را در ترویج بیزینس های آنلاین می دانیم. همچنین می دانیم که هر کسب و کار و کارفرمایی سبک خاصی را در نحوه طراحی و ارائه اطلاعات می پسندد به همین خاطر ما تیمی از طراحان گرافیک با تجارب مختلف در حوزه های متنوع در اختیار داریم و این بدین معنی است که وقتی همکاریمان را شروع کنیم، شما می توانید از بین طراحان ما ، همان فرد و سبکی را انتخاب کنید که دلخواه شماست. طراحان ما افراد با تجربه ای هستند که آثار ارزشمندی در فضای بازاریابی آنلاین طراحی و منتشر کرده اند.

طراحی اینفوگرافیک در گروه ما با همکاری کارشناس مصورسازی داده ها با گرایش پیاده سازی سیستم های تحلیل اطلاعات، کارشناسان گرافیست، کارشناس تولید محتوا و کارشناس شبکه های اجتماعی انجام می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه انجام کار و انتخاب یکی از مشاورین و طراحان اینفوگرافیک همین امروز با ما تماس بگیرید.

چرا طراحی اینفوگرافیک برای کسب وکار شما ضروری است؟
لطفا به این مطلب رای بدهید

دیدگاهتان را بنویسید