در حال بارگذاری
ویدیو در توییتر

آپلود ویدیو در توییتر، افزایش تعامل کاربران

آپلود ویدیو در توییتر، کاربران را با شما همراه می کند

توییتر در ژانویه 2015 امکان آپلود ویدیو را در پلتفرم خود فراهم آورد.رویکرد هوشمندانه ی که از محبوبیت ویدیو در شبکه های اجتماعی و پیشتازی محتوای ویدیوی نشات گرفته است. بدین طریق تویتر اشتراک گذاری محتواهای جذاب با هدف جذب مخاطبان برای کسب وکارها را آسان تر کرد. ما در این مطلب کوشیده ایم درباره اهمیت ویدیو در تویتر و تولید محتوا ویدیویی برای توییتر بنویسیم.

اگر شما یک استارتاپ یا صاحب کسب و کار کوچک هستید، قطعا شنیده اید که تولید محتوا مشتری محور و اشتراک در شبکه های اجتماعی بهتر از آگهی های قدیمی عمل می کنند. بازاریابی درونگرا و بازاریابی محتوا تماماً به جذب کاربر با استفاده از تولید محتوا بر اساس نیازهای مشتریان تمرکز دارند.

اولین قدم در پروسه تولید محتوا جلب توجه مخاطب است. استفاده از توییتر و دیگر کانال های شبکه های اجتماعی روش بسیار عالی برای جذب کاربران و افزایش بازدید سایت شما هستند. اما محتوا در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد و متنوع است و این ممکن است مشکل سازباشد.

اگر از تویتر برای تعامل و تبادل با بازار خود استفاده می کنید این عالی است. اما اگر آن نوع کششی که می خواهید را دریافت نمی کنید، با آپلود ویدئو در توییتر تعامل با مخاطبانتان را یک مرحله بالاتر ببرید.

ویدیوهای توییتر

این روزها ویدیو در حال تبدیل شدن به محبوب ترین نوع محتوا در اینترنت است. در سال ۲۰۱۵، توییترامکان آپلود ویدئو بصورت مستقیم و نه با ارتباط با یوتیوب را فراهم آورد. این امکان عالی فقط برای آپلود ویدیو از طریق تلفن همراه نیست بلکه می توانید ویدیوهای جذاب بسازید و سپس به اشتراک بگذارید.

از اوایل سال ۲۰۱۶ توییت های ویدئویی در توییتر به بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است. تویتر در ابتدا ویدیو ها را به ۳۰ ثانیه محدود کرده بود اما در ماه ژوئن اعلام کرد که محدودیت را به ۱۴۰ ثانیه افزایش می دهد.

مشخص است که توییتر ارزش ویدئو را در شبکه های اجتماعی می بیند. در یک مطالعه که توییتر عملیاتی کرد، دریافتند که اکثریت کاربران توییتر (%۸۲) محتوای ویدیو را در توییتر دنبال می کنند. علاوه براین، با آنالیز داده های داخلی آنها یافتند که ویدیوهای داخلی تویتر تعامل کلی بیشتری از ویدیوهای درجه سه که در تویتر به اشتراک می گذارند را پیش می برد.

اما سئوال اینجاست که چه نوع تعاملی در توییتر افزایش یافته؟ 2.5 بیشتر مربوط به (reply)پاسخ ها، ۲.۸ توییت مجدد (retweet)بیشتر،۱.۹ مورد علاقه مندی ها (favorite)بیشتر . اگر قصد دارید که تعامل با مخاطبانتان را افزایش دهید این اعداد قطعا برایتان جذاب است.

شما می توانید نرخ تعامل با کاربرانتان را با پست کردن توییت های ویدیویی دو برابر یا حتی بیشتر کنید اما این ویدیوها چه شکلی هستند؟ اگر عضو تویتر هستید، بی شک نمونه هایی را دیده اید.

نکات مهم در توییتر

به خاطر داشته باشید که باید پیوسته اشتراک گذرای در توییتر و انجام بازاریابی محتوا را تمرین کنید. برای مثال، توییت خود را در زمانی که بالاترین میزان تعامل را دارد، زمان بندی کنید. نمی دانید چه موقع است؟ پس نیاز دارید که تویتر خود را به خوبی آنالیز کنید تا ببینید که چه زمانهایی بیشترین بازخورد را از توییت های خود گرفته اید.

به یاد داشته باشید هشتگ های مناسب موضوع توییت را حتما استفاده کنید. شما باید همیشه بسازید، اندازه گیری کنید و یاد بگیرید.

آپلود ویدیو در توییتر، افزایش تعامل کاربران
لطفا به این مطلب رای بدهید

دیدگاهتان را بنویسید